Get Adobe Flash player

XVII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

W piątek 6 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej w Siennie odbył się XVII  Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych powiatu lipskiego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku i Przewodniczącego Samorządnego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów.

XVII Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej rozegrali młodzi piłkarscy adepci. W zawodach wzięło udział 5 drużyn szkół podstawowych z powiatu lipskiego.

Czytaj więcej...

MEMORIAŁ ROMANA OCHYŃSKIEGO

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Siennie p. Czesław Sieczka, Wójt Gminy Sienno p. Mariusz Strąk oraz rodzina ś.p. Romana Ochyńskiego  byli organizatorami I Memoriału Romana Ochyńskiego, który miał miejsce 9 marca w naszej szkole. 70 zawodników z całej Polski rozegrało turniej tenisa upamiętniający zmarłego w ubiegłym roku starostę lipskiego, pasjonata i propagatora tej dyscypliny sportu. Turniej rozegrano w trzech kategoriach: amatorzy, zaawansowani (do 45 r. ż.), seniorzy (powyżej 45 r. ż.).

Czytaj więcej...

Dla Niepodległej - XXIII Bieg Uliczny Dookoła Sienna

Dnia 10 czerwca 2018 roku odbył się XXIII Bieg Uliczny Dookoła Sienna o Puchar Wójta Gminy Sienno, Dyrektora ZSOiP w Siennie, Przewodniczącego Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Lipsku.

Mimo upału na siennieńskim rynku zebrało się wielu mieszkańców naszego powiatu, zawodników i kibiców. Tym razem biegliśmy pod hasłem „Dla Niepodległej”, co symbolizowały białe i czerwone koszulki uczestników. W biegu wystartowało 140 osób w 8 kategoriach:

Czytaj więcej...

Czwórbój Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych

W czwartek, 10 maja br. w PSP w Rzeczniowie odbył się czwórbój lekkoatletyczny dla uczniów szkół podstawowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiło cztery szkoły z powiatu lipskiego.  Sportowcy rywalizowali jak zwykle w czterech konkurencjach: biegu na 60 m, 600 m dziewczęta, 1000 m chłopcy, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.

Czytaj więcej...

Reprezentacja Szwecji siatkarzy w naszej szkole!

Poniedziałek kojarzy się wszystkim nieprzyjemnie. Tym razem jednak uczniowie Zespołu Szkół im. Ks. Prof. Sedlaka w Siennie z radością przyszli do szkoły i z pewnością zapamiętają ten dzień. 14 maja odwiedziła naszą placówkę reprezentacja Szwecji w piłce siatkowej mężczyzn. Mieliśmy okazję obejrzeć jak zawodowcy trenują przed meczem.

Czytaj więcej...

VIII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Lipskiego

VIII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Lipskiego odbył się w Siennie 10.03.2018 r. Organizatorem turnieju był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lipsku. Zawody odbyły się pod patronatem:

- Starosty Lipskiego Pana Romana Ochyńskiego,

- Wójta Gminy Sienno Pana Mariusza Strąka,

- Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Siennie Pana Czesława Sieczki.

Czytaj więcej...