Get Adobe Flash player

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w Naszej Szkole

W dniu 04.10.2019 nasza szkoła uczestniczyła w akcji  IX  Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej pod hasłem " Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!"  Akcja koordynowana przez p. Beatę Krygier i p. Dorotę Herman, przy współudziale p. Bożeny Fury i p. Agnieszki Szczeciny,  miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.    

Przed zajęciami i w czasie przerw  "Zespoły Egzaminatorów" przeprowadzały ustne egzaminy z tabliczki mnożenia. Przepytywano uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników szkoły.

Nagrodą   za udzielenie pięciu poprawnych odpowiedzi był  zaszczytny tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia, poświadczony imienną legitymacją i odznaką. Dodatkową atrakcją  były  konkursy i zabawy matematyczne, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Było dużo radości i śmiechu a tabliczka mnożenia sama wchodziła do głowy.