Get Adobe Flash player

Turniej w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty Lipskiego

Komunikat końcowy z VII Otwartego Turnieju w Tenisie Stołowym
o Puchar Starosty Lipskiego, Sienno 04.03.2017 r.

Organizatorem turnieju był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lipsku. Zawody odbyły się pod patronatem:

- Starosty Lipskiego Pana Romana Ochyńskiego,

- Wójta Gminy Sienno Pana Mariusza Strąka,

- Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Siennie Pana Czesława Sieczki.

 Turniej odbył się na hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Siennie. Startowało 84 zawodników w 5 kategoriach (4 kat. – chłopcy, 1 kat. – dziewczęta).

Symbolicznego otwarcia turnieju dokonał Starosta Lipski Pan Roman Ochyński, sędzią głównym był Pan Andrzej Krężel.

Wyniki końcowe:

Kategoria do 20 lat

  1. Stąpór Dawid – Sandomierz
  2. Mędrek Michał – Kowala
  3. Kuzmicz Jakub – Sandomierz

Kategoria do 45 lat

  1. Stąpór Dawid – Sandomierz
  2. Kuzmicz Jakub – Sandomierz
  3. Odelski Piotr – Szydłowiec

Kategoria powyżej 45 lat

  1. Molęda Jan – Radom
  2. Głód Ryszard – Kazanów
  3. Trela Adam – Lipsko

Grupa amatorów

  1. Burdzy Jerzy – Stalowa Wola
  2. Sobczyk Sebastian – Stalowa Wola
  3. Bednarz Jacek – Przyszów

Kategoria kobiet

  1. Serafin Wiktoria – Radom
  2. Serafin Julia – Radom
  3. Stala Marzena – Sandomierz

Trzej najlepsi zawodnicy w swoich kategoriach otrzymali puchary oraz upominki ufundowane przez sponsorów.

Pan Dyrektor Czesław Sieczka ufundował dwa puchary dla najmłodszego i najstarszego zawodnika.

W zawodach brali udział zawodnicy z 4 województw: mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, podkarpackiego.

 

Lista sponsorów VII turnieju Sienno 04.03.2017 r.

  1. Roman Ochyński – Starosta Lipski
  2. Mariusz Strąk – Wójt Gminy Sienno
  3. Czesław Sieczka – Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Siennie
  4. Krzysztof Tomanek – „SANPOMP” w Siennie
  5. Leszek Traczyński – Piekarnia w Siennie
  6. Lucyna i Paweł Asendy – „AKROL” w Lipsku
  7. Ewa Helena Głód i Ryszard Głód – Piekarnia w Kazanowie
  8. Paweł Marchewka – produkcja i handel drewna – Rzeczniów Kolonia
  9. Andrzej Fijas – Tartak „Kubar”  Rzeczniów
  10. Błażej Siwierski – Zakład Blacharsko – Dekarski Lipsko
  11. Koło Łowieckie „LIS” – specjalna nagroda płaskorzeźba o charakterze łowieckim.