Get Adobe Flash player

Turniej tenisowy

II Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Lipskiego

Sienno 2012

Dnia 24 marca 2012 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Siennie odbył się II Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Lipskiego Romana Ochyńskiego. W zawodach uczestniczyło 30 zawodników m.in. z Sienna, Lipska, Kozienic, Radomia, Starachowic, Skarżyska Kamiennej. W zawodach triumfował Jan Molęda.

Bardzo dobrze zaprezentowali się zwycięzcy zakończonego niedawno w Radomiu cyklu Grand Prix : Adam Trela i Artur Moroz. Faworytów pogodził jednak tego dnia dawny mistrz. Najpierw w półfinale  Jan Molęda pokonał Artura Moroza 3:1, by w wielkim finale po wspaniałym meczu pokonać Adama Trelę 3:0. W meczu o trzecie miejsce, Artur Moroz pokonał Krzysztofa Witerskiego 3:1. Wysokie piąte miejsce zdobył defensor, radomianin Marek Wiewiór.  W ćwierćfinale uległ Arturowi Morozowi 2:3.

Końcowa kolejność:
1. Jan Molęda (Radom)
2. Adam Trela (Lipsko)
3. Artur Moroz (Radom)
4. Krzysztof  Witerski (Radom)
5–6. Marek Wiewiór (Radom), Tomasz Sobczyk (Lipsko)
7–8.  Andrzej Krężel (Lipsko), Jarosław Kozłowski (Kozienice)
9–12. Roman Ochyński (Lipsko), Marek Płachta (Kozienice), Ryszard Bogdał (Skarżysko), Krzysztof Duda (Starachowice)