Get Adobe Flash player

Sukces Adasia!!! Awans do XX MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W dniu 13.04.2018r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Finale Międzypowiatowym Ziemi Radomskiej w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców, które odbyły się w Jedlińsku. Zmagania odbywały się w trzech kategoriach wiekowych – rocznik 2002, 2003, 2004. Młodzież rywalizowała ze swoimi rówieśnikami z powiatów regionu radomskiego na dystansie 1000 m dziewczęta i 1500 m chłopcy. Jedenastoosobowa grupa biegaczek i biegaczy reprezentowała naszą szkołę i jednocześnie powiat. W poszczególnych kategoriach wiekowych zarówno dziewcząt jaki chłopców startowało ponad 60 zawodników.

Awans do zawodów wojewódzkich ( Mazowsza ) uzyskiwała pierwsza 12–ka z każdej kategorii. Adaś Stępień zajął wysokie 7 miejsce co pozwoliło mu uzyskać awans do XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się w miejscowości Kamion.

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta:

1.Burakowska Anita

2. Klepacz Paulina

3. Kosno Magdalena

4. Mazur Iwona

5. Pawlina Małgorzata

6. Stodulska Natalia

7. Szczecina Aleksandra

8. Świderska Patrycja

 

Chłopcy:

1. Bartnik Antoni

2. Bąk Igor

3. Fura Wiktor

4.Kołton Kacper

5.Konarski Filip

6.Rożek Dominik

7. Stępień Adam

8. Żabicki Kacper

 Wielkie gratulacje!!!