Get Adobe Flash player

Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2019

Dnia 12 grudnia 2019 r. w Auli Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Miałem zaszczyt uczestniczyć w tym wydarzeniu razem z moimi rodzicami i z Panem Dyrektorem Czesławem Sieczką.

Na początku tego wydarzenia wszyscy zgromadzeni odśpiewali ,,Mazurka Dąbrowskiego”. Po przemówieniach pełnych miłych i ciepłych słów nastąpiła uroczystość wręczenia dyplomów.

Wyróżnienie otrzymałem wraz z 63 innymi stypendystami z rąk Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty - Krzysztofa Wiśniewskiego. Obecni byli także zaproszeni goście - przedstawiciele organów prowadzących szkoły.

W programie artystycznym mieliśmy okazję wysłuchać występu wokalnego Celiny Kalickiej, wychowanki Studia Piosenki FERMATA z Młodzieżowego Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu, która przybliżyła nam   muzykę francuską.

Chciałbym podziękować  Panu Dyrektorowi Czesławowi Sieczce za obecność w tym ważnym dniu,  Radzie Pedagogicznej za poparcie mojej kandydatury, Rodzicom - za ważne dla mnie wsparcie oraz koleżankom i kolegom.

 

Tomasz Czajkowski