Get Adobe Flash player

Mikołajki 2019

 

Dzień 6 grudnia dla każdego z nas jest wyjątkowy, dlatego że są to Mikołajki! W tym roku Mikołaj znów o nas nie zapomniał i odwiedził naszą szkołę. Przybył on ze swoimi śnieżynkami, które przy wejściu do szkoły, dzięki zaangażowaniu samorządów SP i LO, rozdawały każdemu cukierki. Zostały one zakupione z pieniędzy pozyskanych z funkcjonowania sklepiku.

Nasz Mikołaj szczególnie ucieszył najmłodszych z naszej szkoły, jednak każdy z uczniów mógł spotkać go na przerwach pod naszą pięknie udekorowaną choinką. W tym jak i poprzednich latach klasy 3 liceum zorganizowały akcje zbierania bombek. Uczniowie którzy, przenieśli je w złotym kolorze mogli otrzymać losy. Akcja cieszyła się niezwykłą popularnością dzięki czemu nasza choinka jest  bogato przystrojona, co daje niezwykły klimat świąt Bożego Narodzenia.