Get Adobe Flash player

Spotkanie integracyjne uczniów klasy Ia liceum

W dniu 31 października 2019 r. uczniowie klasy I a Lo w Siennie pod opieką wychowawcy Pana Krzysztofa Sieczki i Pani Agnieszki Szczeciny uczestniczyli w ognisku i integracyjnym spotkaniu, które odbyło się w miejscowości Wodąca.

O godzinie 800 uczniowie wraz z opiekunami zebrali się na placu szkolnym. Następnie cała grupa wyruszyła w kierunku Wodącej. Po 45 minutach spaceru dotarliśmy do celu. Droga była męcząca ale mimo to wszyscy byli zadowoleni. W czasie wędrówki rozmawialiśmy i podziwialiśmy piękno okolicy.

 Wychowawca Pan Krzysztof Sieczka nie pozwolił abyśmy się nudzili. Zorganizował quiz, który cieszył się zainteresowaniem. Następnie przystąpiliśmy do rozpalenia ogniska  i w dalszej części spotkania piekliśmy kiełbaski.

Po pysznym posiłku mieliśmy czas na rozmowy, podczas których mogliśmy bliżej się poznać. Słuchaliśmy muzyki, tańczyliśmy i świetnie się przy tym bawiliśmy. Czas przeznaczony na spotkanie szybko upłynął.

Ta wycieczka była wspaniałą okazją do miłego spędzenia czasu, integracji zespołu klasowego. Takich chwil nie da się zapomnieć. Wspólnie spędzony czas na długo pozostanie w naszej pamięci.

 

Martyna Chamerska