Get Adobe Flash player

List Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej do rodziców

Poniżej treść listu:

Czytaj więcej...

Zaczynamy rok szkolny 2021/2022

ROZPOCZĘCIE

 ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

 

Mając na względzie bezpieczeństwo naszych uczniów oraz przewidywaną  pogodę, informujemy, iż rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w dniu 1 września 2021 roku o godz. 9:15 w pracowniach lekcyjnych przyporządkowanych poszczególnym klasom. Przydział pracowni umieszczony zostanie przy wejściach do budynku szkolnego.

Przypominamy o konieczności stosowania się do Wytycznych MEiN, MZ i GIS oraz procedur obowiązujących w sytuacji kryzysowej wywołanej pandemią COVID-19.

W tym dniu odwozy dzieci we wszystkich kierunkach o godz. 11.00.

Szczegółowe informacje dotyczące dowozu  uczniów do szkoły zamieścimy 31 sierpnia 2021r. po uzgodnieniu szczegółów z przewoźnikiem.

 

 

                                                      Dyrektor szkoły

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w LO

Rok szkolny 2020/21 uczniowie „Sedlaka” zakończyli 25 czerwca zgodnie z tradycją i ceremoniałem szkoły.

Po uroczystej Mszy św. uczniowie zebrali się w budynku szkoły. Część oficjalną poprowadziła p. dyr. M. Czerwonka, która wręczyła  najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy za udział  w różnorodnych konkursach organizowanych w naszej szkole. Dyplomy otrzymali także uczniowie za udział w  ogłoszonym  przez  bibliotekę szkolną  konkursie na najciekawszy ekslibris.

Czytaj więcej...

Szczepienia dzieci w wieku 12-18 lat

Dzień Ziemi i Dzień Środowiska – 2021

W tym roku szkolnym obchody Dnia Ziemi połączone były ze Światowym Dniem Środowiska.

W czasie od 22 kwietnia do 5 czerwca uczniowie liceum uczestniczyli w następujących działaniach ekologicznych:

Czytaj więcej...

Dzień Sportu 2021

W dniu 01.06.2021 w ZSO w Siennie nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali dla wszystkich uczniów Dzień Sportu Szkolnego.

Głównymi celami organizacji imprezy były:

-aktywny powrót uczniów do szkoły, po okresie nauki zdalnej

-wpajanie "zdrowej" rywalizacji

-integrowanie zespołu klasowego podczas rywalizacji sportowej

Czytaj więcej...

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2021 w SZKOLE

20 maja 2021 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste pożegnanie klas maturalnych. Po wysłuchaniu przemówienia Pana Dyrektora Czesława Sieczki, absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Miłą niespodziankę przygotowały klasy drugie liceum, prezentując wzruszający film. Uroczystość uświetnił występ Agaty i Julki, które zaśpiewały dla absolwentów. 

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Bez Tytoniu 2021

Co roku, 31 maja obchodzimy Światowy Dzień Bez Papierosa. Święto to stanowi okazję do zwrócenia uwagi społeczeństwa na powszechność uzależnienia od papierosów oraz jego negatywne skutki, nie tylko zdrowotne, ale także konsekwencje społeczne, środowiskowe i ekonomiczne związane z używaniem tytoniu i narażeniem na dym tytoniowy. Światowy Dzień bez Tytoniu został ustanowiony przez WHO w 1987 roku ze względu na rosnącą liczbę osób uzależnionych i pacjentów ze schorzeniami wywoływanymi przez palenie papierosów - głównie nowotworami płuc, przełyku, krtani, gardła czy trzustki.  

Czytaj więcej...

Rekrutacja 2021/2022

Zapraszamy do Naszego Liceum na rok szkolny 2021/2022

szczegóły w zakładce Rekrutacja!

Podkategorie