Get Adobe Flash player

V-ce Mistrzostwo Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt

We wtorek 31 stycznia w ZSS w Pawłowicach odbyły się „Mistrzostwa Powiatu Lipskiego w mini piłce siatkowej dziewcząt”, w których udział wzięło cztery drużyny szkół podstawowych z Grabowca,  Pawłowic, Woli Soleckiej oraz Sienna. Wyniki poszczególnych meczów pokazują jak bardzo był to wyrównany turniej. Na sześć spotkań pięć rozstrzygniętych zostało w tie-break’u. Dziewczyny rozegrały dobry turniej.

Zwyciężyły z drużynami z  Grabowca ( 2:0 ) oraz  Woli Soleckiej ( 2:1 ). Przegrały z drużyną gospodarzy (1:2). Do zwycięstwa zabrakło naprawdę niewiele. Nie wystarczyło wiary we własne możliwości.  Obserwując zaangażowanie naszego zespołu, miejmy nadzieję, że w kolejnych latach dziewczyny będą godnie reprezentowały naszą szkołę podczas rozgrywek siatkarskich. Zwycięskie zespoły zostały nagrodzone pucharami i dyplomami, które ufundował i  wręczył organizator zawodów.

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: K. Borowiecka, O. Bródka, M. Gruszka, M. Kępa, A. Łepecka, W. Markiewicz, A. Osuch, M. Pawlina, A. Pryciak, P. Świderska, Z. Żabicka.