Get Adobe Flash player

XVII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

W piątek 6 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej w Siennie odbył się XVII  Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych powiatu lipskiego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku i Przewodniczącego Samorządnego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów.

XVII Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej rozegrali młodzi piłkarscy adepci. W zawodach wzięło udział 5 drużyn szkół podstawowych z powiatu lipskiego.

Zgodnie z regulaminem mecze były rozgrywane w systemie „każdy z każdym”. Obowiązywały przepisy gry w mini piłkę nożną. Młodzi piłkarze z ogromnym zaangażowaniem walczyli od pierwszej do ostatniej minuty każdego meczu.

W rywalizacji wzięły udział drużyny Szkół z Chotczy, Lipska, Pawłowic, Rzeczniowa oraz Sienna. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

- pierwsze miejsce zajęła drużyna z Lipska,

- drugie miejsce zajęła drużyna z Sienna,

- trzecie miejsce zajęła drużyna z Pawłowic.

Wyłoniono najlepszego strzelca, którym został Oliwier Pastuszka z  Lipska,  najlepszym bramkarzem okazał się Eryk Kępczyk z Sienna. Puchary ufundował  Dyrektor  ZSO w Siennie Czesław Sieczka.

Na ręce kapitanów drużyn puchary oraz dyplomy wręczyli: Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku mł. insp. Robert Galas, Kierownik Posterunku Policji w Siennie mł. asp. Artur Rożek, Przewodnicząca Szkolnego Związku Sportowego Agnieszka Piątek.

Wszyscy mali piłkarze otrzymali:  nagrody w postaci piłek ufundowane przez firmę MARBET, napoje ufundowane przez Delikatesy Centrum i słodki poczęstunek od p. Leszka Traczyńskiego.