Get Adobe Flash player

MEMORIAŁ ROMANA OCHYŃSKIEGO

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Siennie p. Czesław Sieczka, Wójt Gminy Sienno p. Mariusz Strąk oraz rodzina ś.p. Romana Ochyńskiego  byli organizatorami I Memoriału Romana Ochyńskiego, który miał miejsce 9 marca w naszej szkole. 70 zawodników z całej Polski rozegrało turniej tenisa upamiętniający zmarłego w ubiegłym roku starostę lipskiego, pasjonata i propagatora tej dyscypliny sportu. Turniej rozegrano w trzech kategoriach: amatorzy, zaawansowani (do 45 r. ż.), seniorzy (powyżej 45 r. ż.).

Trzej najlepsi zawodnicy w każdej kategorii zostali nagrodzeni pucharami i nagrodami rzeczowymi, pozostali uczestnicy  otrzymali drobne upominki. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko ze strony zawodników. Podczas rozgrywek obecni byli członkowie  rodziny, znajomi i przyjaciele zmarłego R. Ochyńskiego, którzy zjawili się aby uczcić jego pamięć i propagować rozpoczęte przez niego przedsięwzięcie.

Głównym sponsorem była firma Green Cell. Turniej wsparli także: dyrektor ZSO, wójt gminy, p. Jacek Lenart, p. Leszek Traczyński, p. Krzysztof Tomanek, p. Krzysztof Tracz, p. Tomasz Sobczyk. Patronat medialny nad imprezą objęli: Świętokrzyska Grupa Mediowa, Radio Rekord, Świętokrzyskie 7 Dni, cozadzien.pl.

Atmosfera turnieju, jak zawsze podczas zawodów rozgrywanych w naszej szkole, była przyjacielska i pełna zdrowej, sportowej rywalizacji.