Get Adobe Flash player

27 finał WOŚP

13 stycznia już po raz 27 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W Siennie gra od 6 finału i mimo niesprzyjającej pogody liczna grupa wolontariuszy zbierała fundusze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych w całej Polsce.

Dzielni harcerze : Adriana, Kinga, Patrycja, Wiktoria, Paulina, Patrycja, Amelia, Maria, Agata, Zuzanna, Weronika, Martyna D., Martyna L., Dawid, Błażej i Nikola, pod opieką pani M. Gały i dh. J. Wlazłowskiej, zbierali pieniądze na rzecz WOŚP. Warto podkreślić, że wśród nich była uczennica, która w tym roku przystępuje do matury, gimnazjaliści, uczniowie szkoły podstawowej i najmłodsza wolontariuszka – uczennica klasy „0”.

 Mieszkańcy Sienna po raz kolejny okazali dobre serce i wsparli wolontariuszy datkami. Zbierając pieniądze, harcerze mieli świadomość, że to zespołowe działanie, obejmujęce cały świat, przyczyni się do wsparcia wielu szpitali i umożliwi prowadzenie najbardziej skomplikowanych badań ratujących zdrowie i życie małych pacjentów.

Dziękujemy mieszkańcom Sienna i okolic za wsparcie i przekazanie funduszy, Gminnemu Ośrodkowi Kultury za gościnę i poczęstunek i wszystkim ludziom dobrej woli, którzy przyczyniają się do tego, że od 27 lat orkiestra gra głośno i wspomaga służbę zdrowia.